راهنمای استفاده از سامانه جامع مدیریت آموزش

فراگیر گرامی

   باسلام، ضمن تشکر از حسن انتخاب شما در استفاده از سامانه جامع مدیریت آموزش مجازی سانیار لطفا به منظور بهره برداری بهتر از امکانات این سامانه به موارد ذیل توجه فرمایید:

 1. برای دسترسی به سامانه به آدرس LMSINS.IR مراجعه فرمایید. فهرست دوره های آموزشی و آزمون های در حال برگزاری قابل مشاهده خواهد بود.
 2. در صورت تمایل به استفاده از امکانات سامانه و ثبت نام در دوره ها وآزمون های مجازی ابتدا ثبت نام نمایید.
 3. در فرم ثبت نام اطلاعات پایه شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره پرسنلی، شماره همراه و حوزه محل خدمت خود را وارد نمایید. پس از ثبت تصویر امنیتی بر رو گزینه ثبت نام کلیک نموده تا نام کاربری شما و رمز عبورتان قابل مشاهده شود.
 4. با نام کاربری و رمز عبورتان وارد شوید تا پانل کاربری شما فعال گردد. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به بخش پروفیل به تکمیل اطلاعات شخصی خود اقدام فرمایید.
 5. برای اطلاع از لیست دوره های آموزشی و آزمون های در حال ثبت نام بر روی گزینه مربوط به آن کلیک نمایید.
 6. پس از انتخاب دوره آموزشی و یا آزمون دلخواه بر روی گزینه ثبت نام کلیک نموده و فرآیند پرداخت الکترونیکی را دنبال کنید تا ثبت نام شما کامل گردد.
 7. برای مشاهده دوره های آموزشی و یا آزمون ثبت نامی خود بر روی یکی از گزینه های دوره های آموزشی من و یا آزمون های من کلیک نمایید.
 8. امکان تغییر تاریخ شروع دوره یا آزمون بصورت محدود در گروه های همگن وجود دارد.
 9. برای روئیت صورت حساب هر یک از دوره ها و یا آزمون های ثبت نامی بر روی گزینه پرداخت های من کلیک نمایید.
 10. برای دریافت محتوی آموزشی هر یک از دوره ها و آزمون هایی که قبلا ثبت نام کرده اید بر روی گزینه محتوی آموزشی از منوی دوره های من و یا آزمون های من کلیک نمایید و محتوی آموزشی هر فصل را بطور مجزا دانلود کنید.
 11. برای ورود به کلاس دوره های آموزش مجازی در تاریخ و ساعت مشخص شده می توانید از منوی دوره های من گزینه ورود به کلاس را انتخاب کنید.
 12. برای شروع فرآیند آزمون مجازی ثبت نام شده می بایست در تاریخ و ساعت مشخص شده از منوی آزمون های من  گزینه ورود به آزمون را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید ورود به آزمون حداکثر ده دقیقه پس از شروع آزمون امکان پذیر است و پس از آن برای متقاضی آزمون غیبت ثبت می گردد.
 13. در شروع آزمون مجازی فرم نظرسنجی دوره آموزشی ظاهر می گردد که متقاضی پنج دقیقه فرصت دارد تا آن را تکمیل نموده و وارد آزمون گردد. نتیجه آزمون بلافاصله پس از ثبت پایان آزمون نشان داده می شود. نمرات کمتر از دوازده مردود محسوب شده و مجددا می بایست در آزمون شرکت نمایند.

 

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

آخرین ها از راهنمای استفاده از سامانه

راهنمای ثبت نام در آزمون دوره آشنایی با مباحث مرتبط با نظام تحول اداریراهنمای ثبت نام در آزمون دوره آشنایی با مباحث مرتبط با نظام تحول اداری

راهنمای ثبت نام در آزمون دوره آشنایی با مباحث مرتبط با نظام تحول اداری

آموزش Microsoft Excel 2013 جلسه 2 – ایجاد داده های زیباآموزش Microsoft Excel 2013 جلسه 2 – ایجاد داده های زیبا

آموزش Microsoft Excel 2013 جلسه 2 – ایجاد داده های زیبا

حریم خصوصی کاربران سانیارحریم خصوصی کاربران سانیار

حریم خصوصی کاربران سانیار