شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از سامانه مدیریت جامع آموزش سانیار به معنی توافق شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1- ثبت نام الکترونیکی دوره های آموزشی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- خدمات و محتویات این سایت برای استفاده غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این موسسه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده شخصی و غیر تجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمائید باید از طریق پست الکترونیکی info@lmsins.ir  درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمائید.

3- این موسسه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود و چنانچه اطلاعات دارای خطای نگارشی یا موارد اشتباهات سهوی باشد مسئولیتی در قبال اطلاعات متوجه مجموعه نخواهد بود.

4- کاربران هنگام سفارش و خرید دوره ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند.

5- ارتباط خرید اینترنتی دوره ها از طریق  info@lmsins.ir  و یا تماس تلفنی و حضوری با موسسه برقرار می گردد و با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن، …) صورت می پذیرد.

6- این مجموعه آموزشی متعهد به حفظ اطلاعات منحصر به فرد کاربران در بخش خرید اینترنتی می باشد و نهایت تلاش خود را جهت حفظ حریم شخصی به کار می‌برد.

7-شرایط و ضوابط خدمات ثبت نام در دوره (ثبت نام – انصراف)

از نظر حقوقی، سایتwww.lmsins.ir به عنوان موسسه و کاربر اینترنتی به عنوان سفارش دهنده یا دانشپذیر تلقی می گردد.

دانشپذیر موظف است وجه دوره را از طریق کارتهای عضو شتاب در وب سایت پرداخت نماید و در دوره ثبت نام نماید. در مورد ثبت‌نام‌های حضوری فرایند پرداخت به صورت حضوری و در محل موسسه صورت می‌پذیرد.

چنانچه دانشپذیر پس از ثبت نام و پیش از شروع دوره از شرکت در کلاس منصرف شود و اطلاع دهد، موسسه پس از کسر ۲۰درصد از کل شهریه مابقی را مسترد می‌نماید اما پس از شروع کلاس/دوره استرداد شهریه و چک به هیچ عنوان مقدور نیست و دانشپذیر باید طبق قرارداد تمامی بدهی خود را به موسسه پرداخت نماید.

خواهشمند است هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت خود را به صورت کتبی و یا الکترونیکی به واحد آموزش تحویل فرمایید.

آخرین ها از راهنمای استفاده از سامانه

راهنمای ثبت نام در آزمون دوره آشنایی با مباحث مرتبط با نظام تحول اداریراهنمای ثبت نام در آزمون دوره آشنایی با مباحث مرتبط با نظام تحول اداری

راهنمای ثبت نام در آزمون دوره آشنایی با مباحث مرتبط با نظام تحول اداری

آموزش Microsoft Excel 2013 جلسه 2 – ایجاد داده های زیباآموزش Microsoft Excel 2013 جلسه 2 – ایجاد داده های زیبا

آموزش Microsoft Excel 2013 جلسه 2 – ایجاد داده های زیبا

حریم خصوصی کاربران سانیارحریم خصوصی کاربران سانیار

حریم خصوصی کاربران سانیار