در کانال تلگرامی سانیار عضو شوید برای عضویت کلیک کنید.

نرم افزار مایکروسافت ورد(Word) یک نرم افزار واژه پرداز بسیار قدرتمند بوده که توسط شرکت مایکروسافت عرضه شد تا کاربران بتوانند به تایپ حروف، کلمات و همچنین درج متون بپردازند. در واقع می توان گفت اغلب افراد برای انجام کارهای مختلف خود به نوعی به این برنامه نیاز پیدا خواهند کرد. علاوه بر امکان ایجاد اسناد ساده و پیشرفته، قابلیت درج و ویرایش انواع جدول ها، چارت ها، تصاویر و فایل های مختلف و کارهایی از این قبیل، ویژگی های بسیار مفیدی در نسخه ۲۰۱۳ نرم افزار Word ارائه شده است که هر کاربری می تواند با بکارگیری آن ها به ساخت اسناد حرفه ای ورد بپردازد.

آخرین ها از وبلاگ

فیلم پاسخ به سوالات Accessفیلم پاسخ به سوالات Access

فیلم پاسخ به سوالات Access به صورت کاملا ساده و راحت فقط کافیه یک بار این فیلم را تماشا کنید تا کار با Access را یاد بگیرید و بتوانید در آزمون شرکت کنید.

فیلم پاسخ به سوالات excelفیلم پاسخ به سوالات excel

فیلم پاسخ به سوالات excel به صورت کاملا ساده و راحت فقط کافیه یک بار این فیلم را تماشا کنید تا کار با excel را یاد بگیرید و بتوانید در آزمون شرکت کنید.

فیلم پاسخ به سوالات wordفیلم پاسخ به سوالات word

فیلم پاسخ به سوالات word به صورت کاملا ساده و راحت فقط کافیه یک بار این فیلم را تماشا کنید تا کار با word را یاد بگیرید و بتوانید در آزمون شرکت کنید.