در کانال تلگرامی سانیار عضو شوید برای عضویت کلیک کنید.

مایکروسافت اکسس یکی از نرم‌افزارهای کاربُردی موجود در بسته‌ی مایکروسافت آفیس است که محوریت اصلی آن "ایجاد پایگاه داده‌های رابطه‌ای" می‌باشد. در این دوره‌ی آموزشی تصویری سطح پیشرفته‌ی مایکروسافت اکسس نسخه‌ی 2013، آموزه‌ها و تکنیک‌هایی فراتر از قابلیت‌های معمولی و اولیه‌ی این برنامه‌ی قدرتمند آموزش داده شده است. این دوره برای کاربرانی تهیه شده که از دانش عمومی این نرم‌افزار برخوردارند. با به پایان رسانیدن این دوره آموزشی مبتنی بر کامپیوتر، به طور کامل قادر به ایجاد، مدیریت و نمایش داده‌های خود در Microsoft Access 2013 خواهید شد. همچنین به درکی عمیق و مهارتی کاربُردی-تجاری در مورد بسیاری از ابزارها و تکنیک‌های پیچیده‌تر موجود در آن خواهید رسید. این آموزش فایل‌های تمرینی را نیز به همراه خود دارد.

آخرین ها از وبلاگ

فیلم پاسخ به سوالات Accessفیلم پاسخ به سوالات Access

فیلم پاسخ به سوالات Access به صورت کاملا ساده و راحت فقط کافیه یک بار این فیلم را تماشا کنید تا کار با Access را یاد بگیرید و بتوانید در آزمون شرکت کنید.

فیلم پاسخ به سوالات excelفیلم پاسخ به سوالات excel

فیلم پاسخ به سوالات excel به صورت کاملا ساده و راحت فقط کافیه یک بار این فیلم را تماشا کنید تا کار با excel را یاد بگیرید و بتوانید در آزمون شرکت کنید.

فیلم پاسخ به سوالات wordفیلم پاسخ به سوالات word

فیلم پاسخ به سوالات word به صورت کاملا ساده و راحت فقط کافیه یک بار این فیلم را تماشا کنید تا کار با word را یاد بگیرید و بتوانید در آزمون شرکت کنید.